Борис Додонов

Старший економіст, Аналітичний центр «Нова соціальна і економічна політика»

Борис Додонов займає позицію Старшого економіста в Аналітичному центрі «Нова соціальна і економічна політика». Наукові інтереси п. Додонова лежать в області енергетики, фінансового економіксу, макроекономіки та прикладної економетрики. 

Борис отримав науковий ступінь Ph.D. in Economics в Університеті Х’юстону (Х’юстон, США). Він має чотирнадцятирічний досвід в економічних дослідженнях та семирічний в консалтингу. 

Борис Додонов працював на позиціях Старшого економіста в АЦ «БЕСТ», професора-асистента в Київській Школі Економіки, Старшого економіста в Київському інституті економіки, лектора в Університеті Х’юстону. 

Портфель дослідницьких робіт в рецензованих зарубіжних журналах і консультаційних робіт для професійної та неспеціалізованої аудиторії включають “How Much Does an Increase in Electricity Tariffs in Ukraine Hurt the Poor?,” Energy Policy, 2004, 32 (7), 855-863 (з Petra Opitz та Wolfgang Pfaffenberger); Efficient Infrastructure Supply for Economic Development in Transition Countries - the Case of Ukraine," Post-Communist Economies, 2003, 14, (2), 149-167 (з Christian von Hirschhausen, Petra Opitz, та Pavlo Sugolov); “Рейтинг енергоефективності областей України 2013,” Систем Кепітал Менеджмент, Донецьк, 2013; “Вплив підвищення тарифів на природний газ і теплопостачання для населення на добробут різних груп за доходами”, ФЕСРУ, Київ, 2013; “Впровадження вдування пиловугільного палива в металургії та зміна в попиті на вугілля”, ФЕСРУ, Київ, 2013, і т.д.